Direcția Planificare, Programare

// Adresa: Bd. Mihai Eminescu nr. 13

// Oraș: Piatra Neamt

// Cod Poștal: 610028

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: sgrigorescu@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Sorin Grigorescu – Coordonator

Direcția Organism Intermediar POR

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 13

// Oraș: Piatra Neamț

// Cod Poștal: 610125

// Tel: +40 233 236240; +40 233 210685

// Fax: +40 233 211060

// Email: cristizama@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Cristian Zamă – Director

Direcția Comunicare, Inovare și Cooperare Externă

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 9

// Oraș: Piatra Neamț

// Cod Poștal: 610125

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: gmacoveiu@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Gabriela Macoveiu – Director

Direcția Economică

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 9

// Oraș: Piatra Neamț

// Cod Poștal: 610125

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: nicolaie.burghelea@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Nicolaie Burghelea – Director

Direcția Juridică și Resurse Umane

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 9

// Oraș: Piatra Neamț

// Cod Postal: 610125

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: i.iosipescu@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Irina Iosipescu – Coordonator

Direcția Audit Intern

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 9

// Oraș: Piatra-Neamț

// Cod Poștal: 610125

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: mady.boghean@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Mady Boghean – Director

Centrul Regional de Studii Nord-Est

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 9

// Oras: Piatra Neamț

// Cod Poștal: 610125

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: rpintilescu@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Roxana Șlemco – Director

Directia Dezvoltarea Afacerilor

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 9

// Oraș: Piatra Neamț

// Cod Poștal: 610125

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: vlad.gliga@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Vlad Gliga – Director

Asistent Director General

// Adresa: Str. Lt. Drăghescu, nr. 9

// Oraș: Piatra Neamț

// Cod Poștal: 610125

// Tel: +40 233 218071

// Fax: +40 233 218072

// Email: dnedelea@adrnordest.ro

// Persoana de contact: Daniela Nedelea