Birou JUDEȚEAN Bacău

// Adresa: str. Vadul Bistriței, nr. 29, Tronsonul A, Spațiul 2

// Oraș: Bacău

// Cod Poștal: 600191

// Tel/Fax: +40 234 510190

// Email: cmuraru@adrnordest.ro; irina.scutariu@adrnordest.ro;

// Persoane de contact: Camelia Muraru – Expert; Irina Năstasă – Expert

Birou JUDEȚEAN Botoșani

// Adresa: Incubatorul de Afaceri, str. Postei nr.9, etaj 3B

// Oraș: Botoșani

// Cod Poștal: 710247

// Tel/Fax: +40 231 510464

// Email: ioana@adrnordest.ro; vpalana@adrnordest.ro

// Persoane de contact: Ioana Aniculăese – Expert; Viorel Palana – Expert

Birou JUDEȚEAN Iași

// Adresa: Str. Iordachi Lozonschi nr. 10, bloc C 3, parter

// Oraș: Iași

// Cod Poștal: 700066

// Tel/Fax: +40 232 261500 / +40 232 260888

// Email: dcalin@adrnordest.ro; dbacu@adrnordest.ro; cristian.sorlescu@adrnordest.ro; adrian.medeleanu@adrnordest.ro

// Persoane de contact: Daniela Călin – Expert; Dorin Bâcu – Expert; Cristian Sorlescu – Expert; Adrian Medeleanu – Expert

Birou JUDEȚEAN Suceava

// Adresa: Str. Ștefan cel Mare nr. 36

// Oraș: Suceava

// Cod Poștal: 720026

// Tel/Fax: +40 230 530335

// Email: alexgutt@adrnordest.ro; liana.klusca@adrnordest.ro; diana.ungureanu@adrnordest.ro; matei.pintilie@adrnordest.ro

// Persoane de contact: Alexandru Gutt – Expert; Liana-Ioana Klusca – Expert; Diana Ungureanu – Expert; Matei-Constantin Pintilie – Expert

Birou JUDEȚEAN Vaslui

// Adresa: str. Ștefan cel Mare, nr. 79, (Consiliul JUDEȚEAN Vaslui, cam. 413)

// Oraș: Vaslui

// Cod Poștal: 730168

// Tel/Fax: +40 335 401158

// Email: mihaela.cojan@adrnordest.ro

// Persoană de contact: Mihaela Cojan – Expert